Kauqa 3sh 2sh dhe 2 fotele

Shitet nga: Flamur 13 Tet 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Kauqat gjysem lekur shum tmir per sallon, jan ne gjendje shum te mir , po ashtu 3shi shtrehet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim