MOBLIJET- krevata - kauqa - fotele

Shitet nga: lorik 15 Sht 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilet nje3sh edhe 3 fotele dhe nje taboret
Nje fotele eshte luhatese
044166010
Qmimi 250 euro
mmm.krevat.kauqa.mobilie.ormana.regalla.sende.garnitura.sallon.kuzhina.banjo.krevata.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim