Mobilje/Inventar

Shitet nga: gentrit 04 Mar 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet ne gjendje shume te rregullt dhe shume pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim