URGJENT shes treules dhe dyules

Shitet nga: Vjollca 09 Qer 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Mojca ne gjendje shume te mire. Eshte treulesi dhe nje dyulesi. Jane te pershtatshme per fjetje,super. Shiten edhe orendite tjera qe duken ne foto.makine larese, frigorifer etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim