Uleset 3,2,1 - Tepihu dhe Tavolina

Shitet nga: Privat 18 Maj 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   650 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Uleset qmimi 300 Euro komplet. Jane ne gjendje pothuaj te re.
Poashtu shitet edhe Tepihu qmimi 50 Euro si dhe Tavolina qmimi 50 Euro, te gjitha jane te kualitetit te mire dhe te blera shume me shtrenjet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim