1 tepi 50 euro

Shitet nga: Nafize 12 Mar 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes dy tepih me dizajn dhe dimension te njejt vetem per 100euro bej edhe ndarje nje tepih 50 euro. per me shum ne kontektoni ne numrin e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim