2 Kreveta

Shitet nga: Gezim 29 Mar 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten dy kreveta , simpo, ne gjendje te mire, hapen apo shtrohen per fjetje, kane hapsire per jorgana dhe jastek. cmimi per cope eshte 100 EUR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim