2 kauqa dhe nje fotele

Shitet nga: daut krasniqi 11 Tet 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shiten dy kauqa dhe nje fotele me cmim shume te volitshem 200 euro ....per bleres serioz mund te ofrojme edhe tavolinen ne foto me cmim simbolik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim