2set 3set + TV

Shitet nga: Sali 01 Jan 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes 3set dhe 2set vetem 8muaj te perdorur prodhim Numanoviq Bosnje, arsyeja e shitjes ndryshimet e bera ne banes, +tv te gjitha me qmim 450 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim