3 , 2 dhe 2 fotele

Shitet nga: Kushtrim 13 Mar 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet 3 , 2 , dhe 2 fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim