3-2-1 shtrihen si mojca te simpos jan

Shitet nga: Besim 27 Shk 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

288 EUR   320 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
jan shum ne gjendje te mir dhe 3-2 shtrihen jan prodhim i SIMPOS per ma shum kontakto +37744341883
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim