3 Kauqa Tresha.

Shitet nga: gzim 11 Pri 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes 3 Kauqa treshaa jan te Ruajtur siq shihen ne Foto
Jan te perdorur vetem 2 Muaj i kam bler 400 euro dhe Shes 300 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim