3 Kauqa te perdorur dhe 1 Tv komodin

Shitet nga: blerim 25 Tet 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes Tre (3) kauqa per dhome te dites te perdorur dhe nje TV komodine krejtesisht te re , te gjitha keto me nje qmim te volitshem prej 120 euro se bashku. ose 70 euro veq kauqat dhe 50 euro Tv komodina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim