3 dhe 1

Shitet nga: fatos 25 Nën 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes mobiljet per sallon 3 dhe 1 shtrihen per fjetje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim