3sh 2sh dhe 2 fotele

Shitet nga: Mentor 17 Mar 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
3sh 2sh dhe 2 fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim