5 kreveta ormon fotele

Shitet nga: Bejtush 11 Sht 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes 5 kreveta te gjith shtrihen
Dhe ormon per dhom gjumi
Jan pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim