Armana dhe komod

Shitet nga: lordeni 26 Mar 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten keta 2 Armana dhe komod, armanat jan te gjatësis 2m dhe gjersisë 80 cm, jan të pershtatshme per banesa studentore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim