BEjm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave .

Shitet nga: Shpetim 17 Nën 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm Riparimin e Mobielve dhe Karrikave si dhe mbvshjen e tyre me materiale te ndryshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim