Bejjm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave.

Shitet nga: shpetimi 06 Nën 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm Riparimin e MObielve dhe KArrikave si dhe mvshjen e tyre me MAteriale te Ndryshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim