Bejm R iparimin e mobileve dhe Karrikave.

Shitet nga: shpetim 19 Nën 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm Riparim,in e Mobileve dhe Karrikave si dhe mvshjen e tyre me Materiale te ndryshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim