Bejm Riparimin e MObileve dhe KArrikave

Shitet nga: Shpetim 21 Tet 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm Riparimin e MObileve dhe KArrikave si dhe mvshjen e tyre me Materiale te Ndryshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim