Bejm Riparimin e Mobielve dhe Karriakve.

Shitet nga: shpetim 13 Nën 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave si dhe mvshjen e tyre me Materiale te ndryshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim