Bejm Riparimin e Mobielve dhe Karrikave.

Shitet nga: Shpetim 19 Tet 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave si dhe Mvshjen e tyre me Materiale te Ndryshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim