Bejm Riparimin e Mobile dhe Karrikave.

Shitet nga: Shpetim 06 Nën 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave si dhe Mvshjen e tyre me MAteriale te Ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim