Bejm Riparimin e Mobileve dhe KArrikave.

Shitet nga: Shpetim 02 Nën 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm Riparimin e Mobileve dhe KArrikave si dhe mvshjne e tyre me Materiale te Ndryshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim