Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karriakve.

Shitet nga: Shpetim 11 Nën 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave si dhe mvshjen e tyre me materiale te ndryshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim