Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karriakve.

Shitet nga: shpetim 16 Nën 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm riparimin e mobielve dhe Karriakve si dhe mvshjen e tyre me Materiale te ndryshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim