Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave...

Shitet nga: Shpetim 20 Tet 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave si dhe Mvshjen e tyre me Materiale te Ndryshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim