Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave .

Shitet nga: Shpetim 13 Tet 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm Riparimin e Mobileve dhe KArrikave si dhe Mvshjen e tyre me Materiale te Ndryshme....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim