Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave.

Shitet nga: shpetim 12 Tet 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave si dhe MVshjen e tyre me Materiale te Ndryshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim