Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave.

Shitet nga: Shpetim 11 Nën 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave si dhe mvshjen e tyre me MAteriale te ndryshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim