Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave.

Shitet nga: shpetim 18 Nën 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm Riparimin e mobileve dhe Karrikave si dhe mvshjen e tyre me Materiale te ndryshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim