Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave

Shitet nga: Shpetimi 15 Nën 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm Riparimin e Mobileve dhe KArrikave si dhe Mvshjen e tyre me Materiale te Ndryshme,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim