Bejm Riparimin e mobileve dhe Karrikave

Shitet nga: Shpetim 18 Gsh 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave si dhe Mvshjen e tyre me Materiale te Ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim