Bejm Riparimin e mobileve dhe Karrikave

Shitet nga: Shpetim 19 Gsh 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave si dhe mvshjene tyre me materiale te Ndryshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim