Bejm riparime e te gjitha llojev te mobilev

Shitet nga: Mobileria .Meti .Dekor 06 Shk 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Riparojm - Kauqa te demtuar - ( ndrrim shtofi dhe riparime sipas nevojes.) - Kuzhina - riparim sipas nevojes , ndryshim te ngjyres etj, - dhoma gjumi dhe komodina te ndrysh Prodhojm vetem sipas porosis - garnitura te ndryshme - Kuzhina moderne - interier te ndryshme per lokale restaurante . Vizita ne rajon te prishtines gratis Gjindemi ne lagjen Arberia afer Xhamis Tel.-045-208-753
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim