Bejm riparimin e mobileve dhe Karrikave.

Shitet nga: shpetim 20 Nën 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave si dhe mvshjen e tyre me materiale te ndryshme..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim