Bibloteke e drurit

Shitet nga: Bahrie 19 Mar 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dollap te drurit te cilesis se larte per mbajtje te librave dhe gjesendeve te tjera me qmim shume te volitshem. Te interesuarit te lajmerohen ne 044345956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim