DEKORIME PER Garnitura model i RI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Arev 18 Krr 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Prodhojm DEKORIME per kete lloj te garniturave qe jan ne foto.
Qmime te arsyeshme dhe kualiteti shum i larte.
Dekorimet jan nga mediapani dhe te plastifikuara.
Ky lloj i garniturave eshte duke u shitur me te madhe dhe nxitoni sepse ja vlen te punoni kete lloj garniture.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim