DY SHTRATA DHE NJE VITRIN

Shitet nga: ENVER 23 Gsh 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
SHITEN DY SHTRATA PER DY PERSONA JAN SHUM KOMFORTE ME QMIM SHUM TE VOLITSHUM.POASHTU SHITET NJE VITRIN SHUM PAK E PERDORUR.GJINDEMI NE LAGJE TOPHANE NE PRISHTIN.QMIMI I FUNDIT 150e PER TE GJITHA TRANSPORTI I JUAJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim