DY TRESHE DHE FOTELE EKSTRA LIR

Shitet nga: EKSTRA LIR 17 Pri 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shesim dy treshe me gjith mbuloja si dhe fotelen per vetem 100euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim