Dhomë e ndejës ne gjendje të shkëlqyer

Shitet nga: Ardiani 26 Tet 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Një komplet i një dhome ndeje shume simpatike përbërë nga:

- Një treulëse (që hapet dhe është konfore për fjetje per dy te rritur);
- Një dyulëse (qe nuk hapet);
- Dy ulëse të vogla (kolltuqe);
- Një tavolinë dite dhe
- Një regall per libra / abazhur për qoshe.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim