Dhom dite + 3 tavolina

Shitet nga: Kushtrim 16 Tet 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet komplet seti: dy 3sha , nje 3she dhe dy 1 sha jane te ruajtur. Ne cmim perfshihen edhe 3 tavolinat njera per mes e dy pak ma te vogla .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim