Dhoma e dites

Shitet nga: X 16 Pri 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet dhoma e dites
Ne te perfshihet dy 3-sha, nje 2sh dhe nje fotele.Poashtu perfshihen edhe 6 jastek dhe mbulesa per shtreter.
Prodhim i Lesnes.
Cmimi eshte 350 euro por i negociushem.
Mund te kontaktoni edhe ne Viber +38649833936
Telefonat prej ores 10:00 deri ne 22:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim