Dhoma komplet kauqa dhe regall

Shitet nga: Jeton 27 Mar 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet dhoma komplet me dy kauqa, dy fotele dhe regalli, ne gjendje te mire.

Cmimi komplet 250 euro.

Nuk ndahen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim