Dimi decor

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Dimi decor 13 Jan 07:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Dimi Decor

Punojm > KUZHINA me plastifikim si dhe me ngjyra High Gloss.

>DHOMA gjumi per te rritur po ashtu edhe per femij me dizajne te ndryshme

>PARADHOMA punar me iveric si dhe me MDF

>KOMODA ,per TV nga me te ndryshmet si dhe mundsi per hapsirat tuja .

>TOVOLINA per dhome dite nga dizajnet e fundit 2014-2015

>TREPIZARIA te gjitha te punura me MDF si dhe bojm per qmime me te lira edhe nga IIVERICA .

Per kto te gjitha jepim garancion si dhe deshojm punen ton.shum vjeqare
mund te na knotaktoni ne Tel ose Viber +(377)45 637 288

JU MIRPRESIM ME RESPEKT ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim