Divan Salloni

Shitet nga: Burim 28 Shk 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Divani per sallon eshte i ndare ne kater pjese:
2 x treshe
1 x dysh
1 x tabure
Divani eshte i blere ne Bizzaro dhe eshte ne gjendje shume te mire.
Ju lutem te telefononi pas ores 17:00.
Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim