Divan/Shtrat G

Shitet nga: Luli 20 Dhj 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet divani/shtrati G i blere ne MOBIN me cmim 1200€ (prodhim italian) dhe i perdorur pak kohe dhe ne gjendje thuajse te re.
Divani ka mundesi te behet edhe shtrat per fjetje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim