Divana klasik

Shitet nga: Liman 29 Nën 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Janë 2 tresha dhe 1 nish jan shum te ruajtur qmimi esht shum i volitshem per me shum kontaktoni ne numrin me lart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim