Dollap , Komod per TV, Vitrin

Shitet nga: Haki 24 Dhj 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilje per Sallon me kombinim te ngjyrave krem dhe kafe nga Gjermanija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim